top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Зеленський реалізує поетапний план дій, що веде до поразки рф - Антон Кучухідзе


Експерт-міжнародник, співзасновник Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе зазначив, що президент Зеленський має чіткий порядок денний з трьома стратегічними напрямками, які відповідають на запитання, чи створюються передумови краху рашистів.


На думку експерта, перший з цих напрямків – збільшення військово-технічного забезпечення потреб України за допомогою наших закордонних партнерів.


"І грудневий візит українського лідера до Вашингтона продемонстрував розморожування багатьох військово-технічних питань, нарощування подібної співпраці, причому не лише зі США, а й із колективним Заходом. Про це говорять нещодавні переговори Зеленського з лідерами Франції, Великобританії та інших держав. Внаслідок чого оголошується про нові та нові постачання озброєнь та боєприпасів в Україну", – пояснює експерт.


Другий стратегічний напрямок – посилення санкційного тиску на росію. "Окрім персональних санкцій, заморозки рахунків, арешту активів тощо, президент і вся українська дипломатія працюють над тим, щоб максимально оперативно було прийнято всі юридичні складові щодо не просто арешту держкоштів рашистської федерації, а й щодо передачі їх на відновлення України. Також наша дипломатія посилено працює над тим, щоб знизити граничну ціну на нафту та газ країни-агресора, зменшити їхній експорт. І ми бачимо, що ефект вже є", – наголосив Антон Кучухідзе, нагадавши, що проти рф введено вже понад 12,9 тис. санкцій за неповний рік.


Третій напрямок – саміт миру, призначений на лютий. "Це дипломатичний механізм тиску на рашистську федерацію з метою показати, що Україна – мирна, демократична, відповідальна країна, яка має право захищати себе всіма методами. Але це не означає, що ми не розглядаємо і дипломатичних шляхів світоустрою після нашої перемоги, – зазначає експерт. – Будь-яке закінчення війни потрібно оформляти відповідним міжнародно-юридичним чином. І ініціатива, яку у цьому ракурсі демонструє Україна – вельми позитивна. Відповідна робота ведеться, набирає ходу. Тим самим ми вбиваємо тези російської пропаганди, частиною якої стала дипломатія країни-агресора, що нібито Україна бачить лише військовий сценарій, блокуючи будь-які переговори. А так ми отримуємо хорошу нагоду створити окрему дипломатичну платформу на своїх умовах".


Джерело: Comments.ua

19 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page