top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Хто б не прийшов після Путіна, агресивна політика там зберігатиметься, - Антон Кучухідзе


Експерт-міжнародник, співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе вважає, що такі "вкидання" необхідно трактувати дуже обережно. Про це від повідомив в коментарі для Comments.ua.


"Війна вимагає повної концентрації як воєнно-політичного керівництва України, так і всього населення. На жаль, у багатьох українців існує неправильне розуміння ситуації. Мовляв, якщо Путін помре, війна мало не одразу закінчиться. Так, звичайно, терорист Путін є однією з ключових постатей у країні-агресорі. Але треба розуміти, що його смерть не означає автоматичного припинення війни. І автоматичний крах владної вертикалі. Якщо біля керма залишиться путінське оточення, навряд чи відбудуться кардинальні зміни", – зазначає експерт.


Поки, продовжує він, ми не бачимо перестановок у верхівці Кремля, слід стримано сприймати будь-яку інформацію про хвороби чи смерть Путіна.


"Зрозуміло, що з емоційного погляду ми бажаємо йому смерті за те горе, яке він заподіяв. Але з погляду логіки розслаблятися нам не можна. І тим більше не можна вестися на російські "вкидання". Щодо внутрішньоросійського кейсу, там такі "вкидання" спрямовані на те, щоб посіяти хаос усередині правлячих кіл. І це означає, що групи борються за переділ влади. Мова приблизно про три групи впливу. Перша – умовний Кооператив "Озеро" (найближче коло Путіна), друга – ФСБ, третя – колишнє Головне розвідувальне управління (ГРУ), перейменоване на Головне управління Генштабу збройних сил РФ", – пояснює Антон Кучухідзе.


У цьому трикутнику, наголошує він, йде боротьба. При тому, що у ФСБ не всі підтримують Путіна.


"Поки що не ясно, хто перемагає. Як не ясно і те, яким чином вплине виборча кампанія на посилення/ослаблення однієї з цих сил. Що зрозуміло, то це те, що в рашисткій політичній культурі останніх 20 років до таких технологій ще не вдавалися. Ні опоненти, ні владні. Що доводить посилення внутрішньокулураної боротьби за владу", – наголошує експерт.


Він нагадує, що Головне управління розвідки Міноборони України вже порадило всім акуратно та стримано сприймати таку інформацію. А секретар РНБО Олексій Данілов назвав цю ІПСО, спрямованою, зокрема, проти нашої країни.


"Давайте прислухатися до таких коментарів, спрямовуючи свої зусилля на наближення нашої перемоги. Тут важливі переговори щодо посилення підтримки нашої країни (військової, фінансової), посилення санкцій проти агресора. Все те, що і робить наше найвище військово-політичне керівництво", – зазначає експерт-міжнародник.


На його думку, хто б не прийшов після Путіна до влади в РФ, агресивна політика там зберігатиметься. Вже чотири століття росіяни атакують Україну та всі народи, які їх оточують, наголошує Антон Кучухідзе.


"Вихід один – максимально послабити РФ, зруйнувати її військовий потенціал, розірвати саму недоімперію. А внутрішньополітична війна там – це лише про владу, – запевняє експерт. – Але не про зупинення агресії проти України та всього цивілізованого світу".


Джерело: "Comments.ua"

5 переглядів0 коментарів

header.all-comments


bottom of page