top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Що чекає на Білорусь, якщо Лукашенко помре, – Валентин Гладких


Можливо, стан здоров’я Лукашенка прямо залежить від його риторики щодо війни та домовленостей з Владіміром Путіним. Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Валентин Гладких. На його думку, у разі смерті Лукашенка в сучасному політичному ландшафті Білорусі навряд сформуються певні демократичні чи ліберальні режими.


"Найімовірніше, владу перехопить людина ще більш підконтрольна російськими спецслужбами та Кремлю. Це той рідкісний випадок, коли я б хотів Лукашенка побачити не тільки в труні у білих капцях, а в Гаазі у кайданах. Інакше, це дійсно може створити для нас певні додаткові виклики", – наголосив аналітик.


Гладких підкреслив, що Білорусь є повноцінним учасником війни проти України, адже надає свою територію як плацдарм, військову техніку, ремонтує техніку, надає внутрішні послуги російським пораненим тощо. Однак поки що повноцінно білоруські сили на території України не воюють, можливо, щодо цього й точитимуться розмови між двома диктаторами.


"Путін, безумовно, намагатиметься прогнути Лукашенка зробити цей крок. Якщо раптом він не зрозуміє, я припускаю, що ситуація з його здоров'ям може ще більше погіршитися та він може опинитися в труні в білих капцях швидше ніж в Гаазі, – припустив політолог.


Джерело: "24 канал"

2 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page