top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Те, що відбувається зараз - це успіх: Максим Степаненко про ключові перемоги України у війні


Сили оборони України мають великі досягнення у війні, серед ключових - позбавлення росії контролю над Чорним морем та закріплення на лівобережжі Херсонщини. Як повідомляє сайт телеканалу «Ми – Україна», про це під час підсумкової пресконференції Аналітичного центру "Об'єднана Україна" 21 грудня розповів політичний аналітик та ветеран Максим Степаненко.


Він наголосив на тому, що обидва ці факти є свідченнями того, що ЗСУ здатні здобувати перемоги у навіть невластивих для себе стихіях. 


Експерт також зауважив, що "коефіцієнт корисної дії" окупаційного війська та української армії є діаметрально протилежним, якщо барти до увагу умовні досягнення рф та скільки зусиль і живої сили на них було затрачено.


"Найголовніший аспект - це те, що наше військово-політичне керівництво чудово усвідомлює, що формат війни змінюється. Саме росія переводить її у формат затяжної війни, війни на виснаження. У нас є розуміння цього і ми не розраховуємо на те, що підтримка наших партерів буде константою завжди. Саме тому з 2022 року Україна налагодила виробництво певних серій номенклатур і радянських, і натівських стандартів та масштабувала його. Декларація про обмін про обмін технічними даними і спільний проєкт з виробництва ППО з американцям є надзвичайно високим досягненням. Те, що США дають нам можливість долучитися до їхніх технологій означає, що ми можемо додати туди щось корисне, зважаючи на практичний досвід ведення війни і це набагато вищий рівень довіри між державами, ніж був кілька років тому", - розповів Степаненко.


Він зауважив, що контрнаступ, який став одним з найпопулярніших слів 2023 року, є виключно медійним поняттям і коректніше говорити про перехоплення ініціативи Збройними силами України. Аналітик наголосив, що також неправильним є уявлення, що наступальні дії наші воїни здійснювали лише на Запоріжжі. Контрнаступ відбувся по всій лінії фронту, включно з Кримом. 


Степаненко наголосив, що мапа бойових дій на сьогодні показує, що росія нічого не змогла досягти за цей рік.


Джерело: "Ми – Україна"

5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page