top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Певні види зброї Україні можуть передати раніше, ніж про це повідомлять публічно – Антон Кучухідзе


Рашисти не змінюють своїх планів по захопленню територій в Україні, але міжнародна коаліція на підтримку України посилює політичну та матеріально-технічну підтримку нашої держави. Про це під час інтерв’ю для медійного проекту «Свідок» повідомив політолог-міжнародник, співзасновник Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе.


«Якщо ми проаналізуємо зустріч трьох очільників країн люблінського трикутника – президентів України, Литви та Польщі, – за підсумками зустрічі вони опублікували спільну заяву, в якій підкреслили безстроковість підтримки України, в тому числі за військово-технічним напрямком, Польща та Литва продовжать підтримувати Україну в питанні євроатлантичної інтеграції. Ця зустріч президентів і ті заяви, які прозвучали, є логічним продовженням літньої заяви G7. Ці два формати складаються з конкретних держав, що є передовими економіками світу» – зазначив експерт.


Він також підтвердив, що серед білоруських військових немає підтримки несправедливої війни проти України, що має повноцінні ознаки геноциду проти населення.


«Білорусь сьогодні є співагресором рашистської навали проти України. Якщо ми подивимось на резолюцію Генеральної асамблеї ООН 1973 року, яка визначила, що таке агресія і форми агресії, то побачимо, що надання своєї території для ведення військових дій проти третьої держави – це теж є формою агресії проти незалежної держави. Дії рф в Білорусі спрямовані на те, щоб спровокувати Україну на потужну відповідь, після якої білоруси будуть вимушені реагувати, і ідеальна реакція для рашистів – безпосереднє приєднання Білорусі до військових операцій. Лукашенко не такий простий політик, як його звикли сприймати. Приєднання до агресії проти України дозволяє йому отримувати економічні зиски від рф, але сьогодні він намагається зробити все для того, щоб падіння рф не стало одночасно падінням його режиму» – повідомив Антон Кучухідзе.


Джерело: «Свідок»

21 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page