top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Партнери України в НАТО підтримують рішення зі звільнення всіх українських територій


Учасники зустрічі у Брюсселі фактично підтвердили «важливу політичну заяву»: сприяти ефективному контрнаступу України. Про це в коментарі для "Голос Америки" повідомив політолог-міжнародник, співзасновник Аналітичного центру «Об'єднана Україна» Антон Кучухідзе.


«Інакше цей формат просто не існував би. Щодо номенклатури необхідного озброєння, то немає сумнівів, що міноборони та МЗС відпрацювали такий список і він був представлений учасникам зустрічі. Міністр оборони США Ллойд Остін під час усіх Рамштайнів показав, що дуже добре знає потреби та необхідне для українських Сил оборони. Є надія, що найближчими днями чи тижнями побачимо результати в публічній площині інших політичних рішень, які посилюватимуть не лише оборонну спроможність України, а й наступальну концентрацію – завдавати рашистам поразки на полі бою», – пояснив Кучухидзе.


Аналітик наголошує, що Захід чітко уявляє, якою має бути політика допомоги Україні.


«Дуже великий пакет допомоги приймається Норвегією, за різними даними, на п'ять-сім мільярдів доларів. Нідерланди демонструють активну позицію щодо стратегічних оборонних запитів України. Загалом зустріч міністрів оборони НАТО щодо України спрямована на політичну підтримку завдання – звільнити усі законні українські території», – констатує Антон Кучухідзе.


Джерело: Голос Америки

247 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page