top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Наступ України триває на південному та східному напрямках, – Дмитро Левусь


Експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна», експерт-міжнародник Дмитро Левусь в коментарі для «Голос Америки» зазначає, що наступ України триває на південному та східному напрямках.


"Те, що зараз не дуже багато повідомлень у пресі про ситуацію, це говорить про те, що все йде спокійно. Справедливо висловився секретар РНБО Олексій Данілов, який сказав, що немає жодних "дедлайнів" і графіків, оскільки наступ іде в складних умовах, сильних укріплень, мінної небезпеки. Росіяни замінували великі території, по кілька мін на квадратний метр. У таких умовах, коли є деяка нестача техніки для розмінування, немає переваги в повітрі, наступ триває – у робочому порядку", – каже Дмитро Левусь кореспонденту Російської служби "Голосу Америки".


Він зазначає, що в умовах нинішньої війни Україна проводила успішні наступальні дії.


"Ми вже бачили, як російський фронт обвалювався в Харківській області. І позитивний підсумок серпня для українського наступу ми ще побачимо", – вважає Дмитро Левусь.


У політичному плані немає будь-яких умов, які змусили б Україну піти на умови росії.


"Мир може бути встановлений тільки за українською формулою миру президента Зеленського. У ній укладені принципові позиції: звільнення своїх територій, виведення російських військ і справедливість. А вона не може бути без покарання для російських військових злочинців", – стверджує Дмитро Левусь.


Джерело: «Голос Америки»

6 переглядів0 коментарів
bottom of page