top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Україна проводить дипломатичний наступ — Дмитро ЛевусьОстаннім часом відбувається український дипломатичний наступ, адже Україна вперше заходить на звичне поле росії. Наприклад, питання про переслідування мусульман російськими окупантами в Україні руйнує “антиколоніальний” образ росії в арабському світі. Українська стратегія роботи з африканськими країнами підвищує суб’єктність України, але дипломатична битва триватиме. Про це в ефірі телеканалу FREEДOM заявив політолог-міжнародник, експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна» Дмитро Левусь.


За його словами, президент України вперше був присутній на Лізі арабських держав.


“Ба більше, там було порушено питання про те, що росія — країна, яка виставляє себе весь час захисником, іде антиколоніальним курсом нібито, але вона переслідує українських мусульман. Про це говорив Мустафа Джемілєв”, — зазначив Левусь.


Він звернув увагу, що арабський світ раніше росія сприймала як своє поле діяльності, вважала, що, крім неї, ніхто з пострадянських країн туди не зайде.


“Точно так само й Африка. Тобто росія весь час паразитувала на тому, що успадкувала від Радянського Союзу, зокрема й на антиколоніальному образі. По суті насправді росія не запропонувала нового, але при цьому створила цей образ. Україна порушила в Лізі арабських держав питання про переслідування мусульман, вона цей образ, зокрема, і змінює, що насправді росія — така ж колоніальна імперія, яка досі такою і залишається”, — пояснив політолог.


Що стосується Африки, де Україна також зайшла на поле, на якому діяла росія, то там дипломатичну роботу ще потрібно проводити, вважає Левусь.Джерело: "FREEДOM"
3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page