top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Можливості для проходження калькованого з російського законопроекту «про іноагентів» в Грузії немає


Грузинське суспільство не сприйме спроби влади зупинити європейську інтеграцію країни, а безумовна підтримка грузинами України посилюється їх бажанням повернути свої окуповані росією території. Про це в ефірі телеканалу «Ми – Україна» повідомив співзасновник Аналітичного центру "Об’єднана Україна" Антон Кучухідзе.


«Логіка законопроекту абсолютно проросійська. Уявіть собі: держава, яка офіційно проголосила курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, починає прикручувати гайки щодо роботи міжнародних фондів, міжнародних аналітичних центрів, просто міжнародних партнерів в своїй державі. Якщо уявити, що це питання було таким актуальним для Грузії, виникає питання, що ви робили 10 років, поки рашисти не напали на Україну і поки ви не стали юрисдикцією, яка сприяє обходу санкцій?», – зауважив експерт.


Він нагадав, що Грузія має схожий з українським досвід окупації своїх територій та скоєння військових злочинів, тому грузинське суспільство не дозволить провести ревізію зовнішньо-політичного курсу країни.


«Якби така ініціатива не трапилась саме зараз – можливо була б якась дискусія, можливо в законопроект внесли б правки, був би діалог. Але умови, в яких вони це просували, в умовах аж ніяк не проросійських настроїв суспільства все це сприйнято саме так, як сприйнято. Тобто це – проросійський крок. Якби була дискусія, радились з європейськими політиками, в більш спокійний час, то можливо і інакшою була ситуація. В даний момент можливості проходження такого законопроекту немає і не буде. Тому що грузинське суспільство, грузинський народ, на відміну від офіційної влади, повністю підтримує Україну. Ви навіть згадайте звернення Президента Зеленського до людей на вулиці Руставелі, з якими оваціями сприймали Президента України, як його слухали. Тому що вони дивляться сьогодні на українського лідера, український народ, українські сили оборони і безпеки, як на можливість колись деокупувати і свої території» , – повідомив Антон Кучухідзе.


Джерело: «Ми – Україна»

25 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page