top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Війна з рф не завершиться, поки в росії не зміниться політичний режим – Валентин Гладких


Поки не буде звільнено територію України, покарано всіх воєнних злочинців, виплачено компенсації і проведено пацифікацію – доти російська федерація або постросійський простір не повернеться в сім’ю цивілізованих народів. Про це повідомив експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна», політичний аналітик Валентин Гладких під час дискусії на тему "Східна Європа і постросійський простір – проблеми перспективної взаємодії", що відбулась у прес-центрі ІА «Інтерфакс».


«Поки в росії не зміниться політичний режим, ця війна не має перспектив завершитися. Фази менш активних бойових дій можуть змінюватись періодами більш активного протистояння, але війна триватиме, навіть коли ми вийдемо на межі міжнародно визнаних кордонів. Цей процес фіналізується якоюсь угодою, а угода з путінським режимом, як зазначав Президент України, і є відповідне рішення Ради безпеки і оборони України, в принципі неможлива», – зауважив експерт.


На його думку, багато залежить від того, яким буде політичний ландшафт росії після колапсу нинішнього режиму.


«Я схильний думати, що там залишаться умовні «чекісти», що матимуть в своїх руках необхідний ресурсний потенціал (фінансовий та силовий), залишки армії, кримінальні структури і регіональні князьки на зразок Кадирова… Якщо ці суб’єкти захочуть виповзати з-під санкцій та залізної завіси – це все-одно впиратиметься в необхідність демократизації», – зауважив аналітик.


Він також додатково підкреслив, що процес пацифікації і демократизації рф є неминучим наслідком цього конфлікту, і це не є проблемою для росіян.


«Для росіян це можливість нарешті створити державу, що буде функціонувати в інтересах своїх громадян, а не відірваної від життя політичної і економічної верхівки, яка сприймає як об’єкт для самозбагачення не лише ресурси країни, але і людей, яких вона кидає в горнило цієї війни. В оформленні постросійського простору є величезні перспективи для нинішнього населення рф, вони нарешті втечуть з тюрми народів, з цього концтабору і зможуть створити щось людиноподібне», – зазначив Валентин Гладких.


Джерело: «Інтерфакс»

18 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page