top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Рашистам потрібно нанести поразку, а потім можна говорити про перемовини – Антон Кучухідзе


Весь Рамштайн буде сприяти тому, щоб контрнаступ українських сил відбувся максимально ефективно. Про це у коментарі для i-ua.tv повідомив політолог-міжнародник, співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе.

«Сьогодні колективний Захід це не лише НАТО, а безпосередньо формат контактної групи Рамштайну, який налічує більше 50 держав. Там є всі члени НАТО плюс інші військові партнери США, які мають статус особливого військового союзника для цієї держави. Під час сьогоднішнього засідання міністр оборони США заявив, що весь Рамштайн буде сприяти тому, щоб контрнаступ українських сил відбувся максимально ефективно. Іншими словами це означає, що рашистам потрібно нанести поразку на полі бою. Лише потім можна говорити про перемовини», — зазначив експерт.

Він підкреслив, що в НАТО засвідчили свою потужну підтримку Україні у війні проти росії. Плюс всі держави східної Європи, які є членами НАТО, крім Угорщини, на всіх форумах говорять про взаємозалежність безпеки НАТО та України.

«Це вже офіційна риторика та політика НАТО по відношенню до України. Навіть Франція та Німеччина можуть потужно посилити оборонні та наступальні спроможності України. В НАТО розуміють, що російська агресія — це пряма екзестанційна загроза державам членам Альянсу. Тому в НАТО посилюють оборону східних флангів та збільшують військову та технічну підтримку Україні», — повідомив Антон Кучухідзе.

За його словами, у України є шанси отримати винищувачі після засідання Рамштайну.

«Це питання має право бути на порядку денному, однак його обговорення пройде у закритому форматі. Переконаний, що все можливо, адже за рік повномасштабного вторгнення багато принципових речей, про які важко було говорити 23 лютого, вже надаються. Україна посилюється не лише в оборонному сенсі, а й в наступальному. Тому є шанси для досягнення позитивного рішення і по наданню західних винищувачів», — резюмував експерт.Джерело: i-ua.tv

34 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page