top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Дезінтеграція рф стане шансом для розвитку колишніх «субʼєктів федерації» – Владислав Олейник


Діяч карельского руху Владислав Олейник в інтервʼю експерту Аналітичного центру «Об’єднана Україна» Дмитру Левусю, опублікованому на сайті онлайн-видання REALIST.ONLINE, розповів про перспективи дезінтеграції росії, відродження у Карелії карельської індентичності та про те, чому «московитський» менталітет є деструктивним для сусідів.


Владислав Олейник, активіст карельського руху наразі проживає у Фінляндії. Він за освітою скандинавіст-міжнародник. Має мішане етнічне походження, карельську ідентичність обрав для себе свідомо. Вважає, що після дезінтеграції рф, яка його не лякає, Карелія має всі шанси на успіх та зможе відновити карельську ідентичність, налагодити союзницькі звʼязки з іншими фіно-угорськими державами, які виникнуть із колишніх «субʼєктів федерації» та з Ідель-Уралом. Владислав брав активну участь у роботі Форуму свободних народів ПостРосії, але наразі вийшов із його складу. Про те, чому він прийняв таке рішення, майбутнє, яке він бачить для Карелії, як закінчиться для росії її загарбницька війна з Україною Олейник говорить у своему інтервʼю Дмитру Левусю, політологу-міжнароднику АЦ «Обʼєднана Україна», учаснику ерзянського товариства «Ерзянь Вал».


Це інтервʼю розпочне цикл бесід з представниками рухів народів, які наразі перебувають під контролем росії, але спрямовують свої зусилля не лише на самозбереження, але і на визволення з-під влади Москви.Джерело: Реаліст


452 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page