top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Глобальні зміни: посилення суб'єктності України та знищення суб'єктності рф – Антон КучухідзеЕксперт-міжнародник, співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе вважає, що істерична реакція РФ щодо саміту G7 – цілком передбачувана. Про це він повідомив в коментарі для "Comments.ua"


"Нагадаю, що у 90-х роках було ухвалено рішення про переформатування "Великої сімки" на "Велику вісімку" з включенням туди пострадянської росії. Тоді колективний Захід намагався перетягнути її на свій – демократичний – бік. Сподівався зробити з цієї держави партнера, якій надав відповідний статус. Який був втрачений після того, як рф анексувала український Крим і розпочала гібридну війну на Донбасі", – наголошує експерт.


Відбуваються, упевнений він, глобальні геополітичні зміни.


"У 2014 році, після гібридної агресії рашистської федерації проти України, росію прибирають з G8, яка знову стає G7. А з 2022 року, після відкритої широкомасштабної агресії ерефії проти нашої країни, на зустрічах у форматі "Великої сімки" стабільно є Україна. Тепер західні аналітики говорять про існування формату G7 1. І "1" це – Україна. Разючі геополітичні зміни! Посилення суб'єктності України та знищення суб'єктності рашистської федерації", – наголошує Антон Кучухідзе.


Він звертає увагу, що тоді, як президент України Володимир Зеленський говорить нарівні з усіма світовими лідерами, рашистський лідер перебуває під загрозою арешту після видачі відповідного ордера Міжнародним кримінальним судом.


"І цей ордер діє у 123 юрисдикціях, – нагадує експерт. – Це до питання, хто виграє війну. Думаю, керівництво кремля мріє зараз мати можливість бути там, де буває Зеленський".


Щодо Китаю, тут, за словами Антона Кучухідзе, слід розуміти, що це друга лінія конфлікту.


"Не настільки жорстка, як між Заходом (що підтримує Україну) та рашистською федерацією. Але досить очевидна. З одного боку, колективний Захід та Китай є один для одного найбільшими економічними партнерами. З іншого – економічними та геополітичними суперниками у ракурсі боротьби за глобальне лідерство. Тому спостерігаємо загострення риторики, політики лінією колективний Захід (і його партнери, як і Японія) – Китай. Це цілком природно. У тому числі з огляду на "особливу позицію", яку Китай намагається займати у міжнародних справах різного плану", – констатує експерт.


Джерело: "Comments.ua"

3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page