top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Санкції та ордер МКС допоможуть усунути лідера-терориста з посади президента рф – Антон Кучухідзе


Експерт-міжнародник, співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе в коментарі для Comments.ua звертає увагу, що колективний Захід разом із Україною веде системну роботу щодо посилення санкційного тиску проти рашистської федерації. Санкції працюють. Їхня природа така, що дія відчувається поступово, чим далі – тим більше. Вплив обмежень на економіку країни-агресора, всіх підсанкційних людей, наближених до них – збільшується.


"За активної дипломатії президента Зеленського та представників нашого МЗС, за підтримки колективного Заходу, проти рашистського режиму (фізичних та юридичних осіб) до кінця минулого року введено понад 12,9 тисяч санкцій. Причому це лише економічні. А є ще політичні, політико-юридичні... Усі вони спрямовані на те, щоби посіяти недовіру до влади всередині істеблішменту рашистської держави. Щоб кремлівські вежі, які претендують на лідерство, на вплив, розпочали міжусобну війну з метою зміни режиму. І відповідно – зміни терористичної, агресивної політики проти сусідніх держав", – наголосив експерт.


Він додав, що ордер від Міжнародного кримінального суду (МКС) на арешт путіна – сигнал про те, що Захід дає можливість його найближчому оточенню чи структурам, які формують реальну владу в Росії, зробити свій вибір на користь адекватного розвитку, а не неадекватного лідера з усіма наслідками, що випливають...


"Думаю, ордер від МКС (який з'явився завдяки активності української влади, МЗС, правоохоронних органів) вплине на усунення військового злочинця путіна з посади президента. Ну, а зміна лідера-терориста автоматично призведе до зміни режиму", – підсумував Антон Кучухідзе.


Джерело: "Comments.ua"

5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page