top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Росіян привчили жити в примарній реальності, реалізуючи їх запит на велич – Ігор Петренко


Росіяни не перевіряють інформацію, яку споживають з російських ЗМІ. Про це експерт Аналітичного центру «Об'єднана Україна», доктор політичних наук Ігор Петренко повідомив під час ефіру на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».


«20 років пропаганда путіна була спрямована на те, щоб фактично зробити з росіян максимально тупих людей. І в принципі, їм це вдалося, тому тут абсолютно нічого дивного немає. Вочевидь, що ніхто з них не захоче щось перевіряти, робити якийсь фактчекінг, бо це вже в них на якомусь генетичному або ментальному рівні. Тому для мене це абсолютно не дивина. Дивина – це, скоріше, рівень тупості росіян і їхнє небажання дружити з реальністю. Можливо, це в них уже захисний механізм», – повідомив експерт.


За його словами, у росіян є певний запит на «велічіє», навіть попри те, що воно повністю вигадане. Як наголосив Ігор Петренко, інформація, яка відповідатиме цьому запиту, може не відповідати дійсності, але росіяни все одно це будуть споживати. У той же час українці розуміють, що таке критичне мислення, воно проявляється, зокрема, і в ставленні до влади, росіяни ж живуть в абсолютно в іншій реальності, де існує тільки пропаганда, яка накачує їх злістю, ненавистю до всього світу.


«Україна – демократична країна, у нас точно плюралістична демократія, у нас результати виборів не очікувані, не прогнозовані. У нас є громадянське суспільство, розвинене громадянське суспільство, яке з початку повномасштабного вторгнення рф ще зміцнилося і ще більше зросло. Росіяни ж живуть в іншій реальності, для значної кількості росіян слова путіна і те, що говорять по телебаченню, є істиною в останній інстанції. Саме тому ми не зможемо їх зрозуміти», – повідомив Ігор Петренко.


14 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page