top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Росіяни починають сумніватися у справжності путіна, – Петро Олещук


Публічна поведінка президента рф володимира путіна значно контрастує з його заявами. З одного боку він зустрічає іноземних лідерів за довжелезним столом та не підходить до іноземних послів, через нібито санітарні вимоги, а з іншого — наче б то зустрічається з простими жителями Маріуполя. Про це у коментарі "Фокусу" розповів експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна», політолог Петро Олещук.


"Всі публічні заяви російського президента добряче дискредитували його, а історія про двійників взагалі дезавуювала путіна. Якщо раніше це обговорювалося на рівні конспірологій та маргінесу, то після "довгих столів" з офіційними особами, де путін боявся за своє здоров’я, так звані візити в народ ще більше підсилюють цю теорію. Росіяни починають сумніватися, що перед ними справжній живий путін. Навіть після якихось гучних заяв 9 травня, коли кремлівські аналітики та придворні журналісти почнуть аналізувати глибину думки лідера, то 90% населення буде думати — це був путін чи його двійник", — повідомив експерт.


За словами політолога, не варто 9 травня чекати чогось важливого від путіна. Чомусь всі вважають, що він має зробити таку заяву з трибуни, але відбувається навпаки. Всі важливі звернення путін робить у своєму зручному кабінеті, заздалегідь записавши все на відео.


Джерело: "Фокус"

3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page