top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

рф хоче відкрити новий фронт, але не має можливості зробити це військовим шляхом – Валентин Гладких


Рф продовжить зусилля із дестабілізації ситуації в європі та світі через доступні інструменти. Про це в коментарі для «Суспільне Новини» повідомив експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна», політичний аналітик Валентин Гладких.


«У рф є бажання відкрити новий фронт, але немає можливості. Точніше – немає можливості зробити це військовим шляхом. Вони будуть послуговуватися гібридними інструментами, адже російська агентура, російські кримінальні і корупційні гроші нікуди не зникли. Я схильний думати, що ставку вони робитимуть саме на агентурну роботу. Вони діють таким шляхом навіть в Україні. Достатньо згадати події минулого тижня, коли Служба безпеки України попередила захоплення цілого українського міста агентурним, а не військовим шляхом, я маю на увазі місто Очаків», – зауважив аналітик.


Також Валентин Гладких прокоментував збільшення Україною військових видатків.


«Значення зараз має лише перемога, і все, що нас до неї наближає – повинно схвалюватись. Той безпрецедентний рівень військово-технічної допомоги, яку ми отримуємо від іноземних партнерів, по суті робить безальтернативною необхідність з їхнього боку ще і фінансовоїпідтримки. Як з цього приводу правильно сказав Президент України, це не є актом благодійності, це є інвестиції у їх власну безпеку. Потрібно усвідомлювати, що сьогодні Україна вирішує не лише питання відновлення територіальної цілісності та державного суверенітету, але й питання щонайменше регіональної, а я схильний думати, що і глобальної безпеки. Безпрецедентний рівень допомоги та санкційних обмежень з боку Європи свідчить про те, що там чудово розуміють, про що ця війна, і які наслідки той чи інший фінал цієї війни може мати для Європи, НАТО і взагалі – цивілізованого світу», – зазначив експерт.


32 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page