top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

рф прагне переговорів, щоб встигнути перегрупуватися, доозброїтися і піти в атаку, – Антон Кучухідзе


рф не зацікавлена в у припиненні війни. Про це в коментарі для "Comments.ua" повідомив експерт-міжнародник, співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе.


"Якщо говорити про ситуацію навколо зернової угоди, проблема не лише у війні рашистів проти України, вона набагато глибша. Аналізуючи, наприклад, бізнесовий аспект цього питання на поверхні той факт, що українські аграрії завжди були конкурентами російських на світовому ринку. І знищуючи нашу аграрну інфраструктуру, рф забезпечує собі найкращі позиції саме на світовому ринку. Адже на продовольчий сектор країни-агресора санкцій було накладено небагато. Україна вже рік лобіює, щоби обмеження стосувалися і цієї сфери. І зараз саме час ЄС змінити свою позицію – і почати запроваджувати санкції проти продовольчого сектору рашисткої федерації (на тлі терору, який вона влаштовує українському продовольчому сектору)", – повідомив експерт.


Ще один момент, за словами експерта, полягає у наступному – рф сподівається підвищенням ставок, збільшенням обстрілів портової структури, загальним загостренням довкола продовольчої безпеки, вийти на нові переговори. Як із Україною, так і з колективним Заходом. Переговори щодо умовної паузи у війні, щоб встигнути перегрупуватись, доозброїтися – і знову піти в атаку.


"Це агресору не вдається. Є принципова позиція президента України Володимира Зеленського не вести переговори з терористом-Путіним. Є й розуміння з боку Заходу, що саме формула миру президента Зеленського, серед іншого, яка передбачає початок переговорів лише за умови повної деокупації українських територій, є єдиним шляхом не призупинення, а реального закінчення війни. Тож навіть спроба з боку рф створити глобальну продовольчу кризу не змусити Україну та Захід розпочати переговори з рашистами", – упевнений Антон Кучухіддзе.


Крім того, нагадує він, український лідер під час засідання Ставки дав завдання забезпечити роботу зернового коридору. Ідуть консультації між Україною та Туреччиною у цьому плані. Паралельно сьогодні, 26 липня, відбудеться засідання Ради Україна-НАТО з цього питання. Ми використовуємо широкий спектр механізмів (дипломатичних, військово-технічних) для відновлення морського зернового коридору, констатує експерт.


Джерело: "Comments.ua"


7 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page