top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Перегляд тарифів є нормальною практикою і це відбувається у всьому світі – Ігор Петренко


Підвищення тарифів є нормальною практикою. Про це в ефірі телеканалу “Ми-Україна” повідомив експерт Аналітичного центру “Об’єднана Україна” Ігор Петренко.


“Це проблема абсолютна давня. Вона не вирішувалася вже давно. І в принципі в ковідні часи у нас тарифи не переглядалися. А це, до речі, світовий тренд. Треба розуміти, що в багатьох країнах, у тій же Європі, Сполучених Штатах Америки і так далі, вони переглядають тарифи і як правило вони піднімаються. І зараз Європа стикнулася з тим, що вона теж відмовилася від енергоресурсів з російської федерації, теж були певні проблеми там для того, щоб знайти інших постачальників, це питання логістики, подорожчання і так далі. А що тоді казати про Україну, коли у нас значна частина знищена. А ще дуже важливо, що значна частина перебуває під окупацією”, – заявив Петренко.Разом з тим він наголосив, що підвищення тарифів на електроенергію – це внесок в майбутнє України.


“Підняття цього тарифу – я не хотів би, щоб наші громадяни це сприймали як знаєте якийсь “тягар”. Ну це, фактично, внесок в майбутнє. Це навіть інвестиція. Це забезпечення себе з точки зору наявності електроенергії. Це надання можливості зменшити оці борги відповідно і можливість давати електроенергію у сфери промисловості, які для нас зараз є критично важливими”, – зазначив Петренко.


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page