top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Терориста путіна зупинять санкції, військова поразка та кримінальне переслідування – Антон Кучухідзе


Вимога України терміново скликати позачергове засідання Ради безпеки ООН у зв’язку з потенційним розміщенням ядерної зброї в Білорусі є адекватною відповіддю на зростання загроз. Про це в ефірі каналу «FREEДOM» повідомив співзасновник Аналітичного центру «Об’єднана Україна», політолог-міжнародник Антон Кучухідзе.


«Україна застосовує всі доступні дипломатичні інструменти, і було б дивно, якби Україна не підняла це питання на найбільш високій в світовій політиці трибуні відносно питань безпеки і дотримання домовленостей – на рівні Радбезу ООН. З точки зору дипломатії, звісно ж, крок вірний. Потрібно інформувати увесь світ, всіх партнерів про чергове порушення рашистами норм міжнародного права, стабільності і системи безпеки», – зауважив експерт.


За його словами, лише посилення санкційного тиску та тверда реакція на злочини російського режиму можуть зупинити негативні для України та світу сценарії.


«Лідера терористичної держави зупинить лише повна поразка на полі бою, санкції та подальше їх посилення, особливо стосовно економіки рашистів. Дуже сильно позиції путіна послаблені ордером на арешт, що був виданий Міжнародним кримінальним судом – це був сигнал тим силам та групам, що сьогодні змагаються за вплив в кремлі, про те, що може бути з будь-яким представником режиму. Також це сигнал про токсичність путіна, або ви його позбуваєтесь, або всі ви будете у схожій невигідній політичній ситуації», – зазначив політолог.


Також експерт висловив впевненість, що білоруси не зацікавлені в розгортанні кризи, але реакція офіційного Мінська визначатиметься обіцянками та домовленостями Лукашенка і путіна.


З одного боку, він боїться санкцій, з іншого – він залежний від рашистів, з третього – є механізм, що дозволяє йому лавіювати і це Китай. Тому, як складуться ці три фактори поки невідомо. З точки зору здорової політики та безпеки така ядерна провокація Білорусі не потрібна, білорусам не вигідно втручатись в таку ядерну авантюру.


Джерело: «FREEДOM»

5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page