top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Правління путіна – довгий перелік злочинів, за які росіяни платять своїм майбутнім – Ігор Петренко


Створена путіним модель державності наскрізь пронизана корупцією і його заробіток на торгівлі горілкою «Путінка» руйнує медійний образ дежавника. Про це в ефірі «FREEДOM» повідомив доктор політичних наук, експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна» Ігор Петренко.


«Путін завжди говорив про загрози державності, але серйозно про розпад рф говорить вперше. Переважна більшість населення росії розмірковує так само, як путін, перебувачи в імперському угарі, критичне мислення у них відсутнє. Тому заяви путіна не викличуть у росіян логічних висновків, не дивлячись на те, що всі його промови не витримують елементарної перевірки на логіку», – зазначив експерт.


Він підкреслив, що режим путіна 20 років працював над свідомістю людей, формував суспільство під себе. В результаті – будь-які меседжі диктатора сприймаються на віру значною частиною населення.


«Як виявилось, путін – достатньо примітивна людина, що обожнює розкіш, золото. Трясеться над своїм майном. Має патологічне бажання володіти нерухомістю. Це демонструє дріб’язковість людини, розкриває її примітивність навіть для тих представників західних еліт, які зберегли рештки поваги до нього після Бучі. Але санкції вільного світу посилюватимуться, і зрозуміло, що життя погіршуватиметься не у Ротенберга, не у Ковальчука, не у путіна і, зрозуміло, не у Аліни Кабаєвої, а у пересічних росіян. Виявлені розслідувачами схеми Путіна – це довгий перелік злочинів, донесення інформації про які повільно, але впливає на населення рф та її еліти», – додав Ігор Петренко.


Джерело: «FREEДOM»

34 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page