top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Розміщення ядерної зброї на території білорусі – потужний удар по репутації Китаю – Антон Кучухідзе


Виглядає так, що китайський мирний план провалився, навіть не пройшовши перевірку в дискусіях та обговореннях. Про це в коментарі для Апостроф TV повідомив співзасновник Аналітичного центру «Об’єднана Україна», політолог-міжнародник Антон Кучухідзе.


«Ситуація навколо позиції Китаю дуже непроста. Нагадаю, під час саміту G19 була спільна заява Президента Байдена та лідера Китаю про неприпустимість використання рашистами ядерного фактору в будь-якому вигляді. Виходить так, що Китай бере на себе певні зобов’язання, виступає проти ядерного загострення ситуації, а їх умовний союзник починає загострювати ситуацію саме з точки зору ядерної безпеки. Тому з точки зору репутації та іміджу Китай виглядає дуже і дуже неоднозначно. Мені б хотілося, щоб Китай почав більш принципово ставитись до рашистів», – зауважив експерт.


Він висловив припущення, що Китай не буде просто спостерігати за цим ядерним шантажем, але застосує певні інструменти, щоб урівноважити ситуацію.


«Ядерний шантаж ніколи не призводить до гарних наслідків. Я переконаний, що в Китаї чітко розуміють наслідки, які будуть, якщо рашисти підуть цим шляхом. Тим більше, що це не просто ядерний шантаж – це порушення міжнародного правового режиму нерозповсюдження ядерної зброї і це питання, з якого дива у білорусів має з’явитись тактична ядерна зброя, або відповідні засоби доставки, застосування тощо. Почавши війну проти України, рашисти підірвали систему безпеки на континенті, а озвучені наміри рф щодо Білорусі підривають глобальний режим нерозповсюдження ядерної зброї», – зазначив політолог.


Джерело: «Апостроф TV»

24 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page