top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Переможна угода надасть Україні гарантії безпеки, що діятимуть до вступу до НАТО – Антон Кучухідзе


Мирна угода, що буде укладена після перемоги України, визначить не лише питання співіснування двух сусідніх держав, але й зниження статусу рф на глобальному рівні, щоб ніколи в майбутньому вони не почали глобальної континентальної війни в Європі. Про це повідомив політолог-міжнародник, співзасновник Аналітичного центру «Об’єднана Україна» Антон Кучухідзе в інтерв’ю для проекту «Скальпель: хроніки війни від ICTV».


Експерт зазначив, що в теперішній навколовладній кон’юнктурі рф немає такого лідера, який взяв би курс на демократизацію росії, перетворення її на адекватну країну, відмову від агресивної політики стосовно сусідніх країн.


«Навіть опозиція в них провладна. Навіть якщо ми згадаємо окремих лідерів, які претендували на пост президента в цій країні, вони мали абсолютно однозначну позицію, наприклад, стосовно Криму і не мали намірів відмовлятись від своєї агресивної політики. Тому тут, я впевнений, потрібний повний перезапуск росії як держави, зміна влади плюс проведення перших за багато століть реальних виборів, тому що діюча влада пов’язана з криміналом, відмиванням коштів, корупцією, паразитує на нафто-газовому бізнесі. Тобто це великий кримінальний синдикат, у якого є ядерна зброя і місце у Радбезі ООН. Інакше ці люди міркувати не будуть. Проблема в тому, що агресивна модель зовнішньої політики росії забезпечує нинішньому режиму особистий грошовий заробіток і утримання влади», – наголосив Антон Кучухідзе.


За його словами, сьогодні існують реальні юридичні передумови та можливість для позбавлення росії її статусу на міжнародному рівні.


«Позбавлення рашистів їх статусу в Радбезі ООН буде одним із складників майбутнього існування росії після програшу, тому що мирна угода, що буде укладена після перемоги України, визначить не лише питання співіснування двох сусідніх держав, але і зниження статусу рашистів на глобальному рівні, щоб ніколи в майбутньому вони не починали такої великої глобальної континентальної війни в Європі», – зазначив політолог.


Антон Кучухідзе висловив переконання, що ключовим питанням майбутньої мирної угоди буде питання забезпечення гарантій безпеки для України.


«Україна багато років говорила про те, що наші [із Заходом] системи безпеки взаємопов’язані і географічно, і логічно, і політично, а Захід цього не чув. Сьогодні всі розуміють, що в Європі буде сильна Україна з потужною армією і звісно, потрібні нові домовленості для захисту країни, що фактично стала щитом для об’єднаної Європи і НАТО. І звісно ж, ключовим питанням буде статус, роль та наповнення цих гарантій безпеки для України. Тобто, швидше за все, буде договір, що буде існувати до моменту вступу України до НАТО», – наголосив експерт.


Джерело: «Скальпель»

27 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page