top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

У Орбана немає жодного пієтету стосовно росії, це суто прагматичний розрахунок – Ігор Петренко


Уряд Віктора Орбана використовує співпрацю з рф для посилення свого режиму. Про це в коментарі для каналу «Скальпель» повідомив експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна», доктор політичних наук Ігор Петренко.


«По-перше, це енергоресурси. У них достатньо вигідні контракти. «Газпром» продовжує поставки до Угорщини, в той час як не виконує інші контракти з країнами Європи. Орбан отримує дешевий газ для промисловості, тим самим підвищує добробут суспільства та отримує електоральні дивіденди. По-друге, існує тісний зв'язок з Росатомом: реалізується низка проектів, є значна економія коштів, а ті гроші, які залишаються, Орбан використовує для підвищення «живучості» свого режиму», – зауважив експерт.


Експерт зауважив, що надлишок коштів, набутих в результаті отриманих преференцій, використовуються для підтримки ЗМІ та формування лояльних настроїв суспільства.


«Орбан вкидає значні кошти в медіа, які в Угорщині є напівдержавними, а швидше, навіть, напіворбанівськими, корпоративними, що працюють конкретно на нього. Для підтримки роботи цієї машини потрібні гроші, а також для створення відчуття добробуту в суспільстві. У Орбана немає жодного пієтету стосовно росії, це суто прагматичний розрахунок. І знов таки, він прагматичний не з точки зору добробуту країни, а з точки зору виживання самого режиму», – зазначив політолог.


Джерело: «Скальпель»

4 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page