top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Москва стала надто токсичною навіть для терористичних режимів - Дмитро Левусь


Попри те, що станом на сьогодні введені санкції не здатні зупинити війну в Україні та унеможливити підтримку путінської агресії з боку інших диктаторів, говорити про їхню повну безглуздість не доводиться.


Про це в коментарі для видання "Телеграф" повідомив політолог, експерт Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Дмитро Левусь. За його словами, українському уряду та дипломатії необхідно притримуватись риторики щодо посилення обмежень проти режимів, які підтримують росію озброєнням.


"Вплинути на КНДР економічно буде складніше, аніж на Іран, адже це досить закрита держава. Попри це, варто зазначити, що уряди обох країн намагаються спростувати інформацію про поставки озброєння і усіляко дистанціюються від росії. Це свідчить про те, що москва стала надто токсичною навіть для терористичних режимів, які не хочуть підпадати під санкційний тиск", — пояснює експерт.


Водночас, радикальне рішення проблеми з поставками озброєння в рф, запропоноване Михайлом Подоляком, також могло б мати місце. Принаймні у випадку з Іраном це цілком реально, вважає Дмитро Левусь, адже Ізраїль вже завдавав удари по цій території та проводив там військові спецоперації.


"За наявності високотехнологічної зброї нічого неможливого у цьому немає. З Північною Кореєю ситуація дійсно складніша – востаннє вона зазнавала атак з боку Південної Кореї у 70-тих роках. Проте основна проблема полягає у тому, що Україна поки що не може зробити це з технічної точки зору, а США та Ізраїль, яким це під силу, підуть на такий крок лише у тому випадку, якщо будуть впевнені, що рівень загрози достатньо високий для такої реакції. Будемо відверті, шансів на це небагато", — зазначає експерт.


Джерело: "Телеграф"

17 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page