top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Просто ввести санкції – недостатньо, необхідно перекрити можливі шляхи їхнього обходу


Співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе впевнений, що ЄС ухвалив дуже правильне рішення. Адже просто запровадити санкції – замало. Необхідно перекрити можливі шляхи їхнього обходу. І цю позицію, наголошує експерт в матеріалі для Comments.ua, українська влада декларує фактично з першого дня широкомасштабного російського вторгнення.


"Європа через бюрократію не так швидко, як нам би хотілося, запроваджує антиросійські санкції. Але робить це неухильно та досить ефективно. Все це посилює не лише тиск на країну-агресора, а й позиції України у світі – як держави, яка генерує такі підходи. Нагадаю, що створено міжнародну експертну групу під керівництвом голови Офісу президента України Єрмака та екс-радника президента США з питань національної безпеки, посла Майкла Макфола, яка займається саме питаннями ефективних санкцій та неможливістю їх обходу", – зазначає Антон Кучухіддзе.


За його словами, нове рішення ЄС – фактично продовження офіційної політики Києва. Що важливо ще й на тлі недавнього рішення Європарламенту щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму.


Детальніше за посиланням


18 переглядів0 коментарів

תגובות


bottom of page