top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

США підтримали мирний план Зеленського


Політолог-міжнародник Антон Кучухідзе вважає, що за підсумками візиту президента Володимира Зеленського до США у контексті «швидких результатів» не доводиться говорити, що йому щось не вдалося. Про це експерт повідомив в коментарі для Голосу Америки.


«Президент поїхав та фіналізував домовленості щодо систем Patriot. Було оголошено про додаткову військову допомогу на 1,85 млрд доларів», – пояснив Кучухідзе у розмові з кореспондентом Російської служби «Голосу Америки».


На його думку, захоплена реакція у Конгресі на виступ Зеленського, можливо, свідчить про бажання американських законодавців підтримати проект підтримки для України у 2023 році у розмірі 45 млрд. доларів.


«З позиції інсайдерів, про що писали американські та інші видання – негативу щодо цього візиту не знайдете... Представник РНБ США Кірбі зазначив, що лідери України та США могли говорити про те, що буде після війни – майбутнє Росії, чи можливі і коли переговори з Росією… Джо Байден публічно підтримав мирний план Зеленського», – наголошує Кучухідзе.


Він нагадує, що переговори з Росією, згідно з мирним планом президента України, можливі лише після виведення всіх окупаційних військ.


«Байден під час зустрічі із Зеленським сказав, що є загальнобюджетні питання, 45 млрд для України, але є й окрема лінія Пентагону – військова техніка на допомогу для України. Швидше за все, військово-технічна допомога для України наступного року буде більшою за названі цифри», – зазначає політолог.


Джерело: Голос Америки

40 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page