top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

В рф саме військові можуть стати рушійною силою повалення путінського режиму – Ігор Петренко


Доктор політичних наук, експерт Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Ігор Петренко вважає, що збільшення номенклатури військових поставок до нашої країни, безумовно, наближає поразку Росії на полі бою. Поразку, яка стане серйозним ударом по путінському режиму. Про це політолог повідомив в матеріалі для Сomments.ua.


"Щодо краху Росії – тут треба розібратися, що під цим мається на увазі. Якщо подивитися на геополітичну кон'юнктуру, то РФ вже зазнала краху свого становища і тих успіхів, яких досягла завдяки зусиллям своєї дипломатії в останні роки. Якщо ми говоримо про колапс всередині РФ — там вірогідний крах путінського режиму. Війна проти України вже продемонструвала, що "Акелла схибив". І що він слабкий. І що треба було б його на когось іншого змінювати. В ідеалі – щоб весь негатив за цю самогубну для РФ війну забрав із собою Путін. Знову ж таки, крах РФ — це її розпад? В якійсь мірі, як на мене, так. При цьому поки що там немає серйозних відцентрових рухів навіть серед тих чи інших національних утворень. Немає яскравої опозиції центру, яка б могла активізувати рухи за незалежність різних національних республік. Яскраві лідери чи відбувають термін, чи перебувають за кордоном", – пояснює експерт.


Він також зазначив, що військова поразка РФ точно обернеться пошуком цапа-відбувайла. Але не факт, що військові дозволять політикам все навісити виключно на Генштаб та Міноборони. "І саме військові можуть стати рушійною силою повалення путінського режиму, пояснюючи, що саме його безглузді політичні рішення призвели до військової поразки РФ", — припускає Ігор Петренко.


Джерело: "comments.ua"

19 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page