top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

В найближчому майбутньому нас очікує розширення спектру одержуваних озброєнь, - Ігор ПетренкоУкраїна розширить спектр одержуваних озброєнь, ефективне застосування яких необхідне для більш продуктивного наступу. Про це в коментарі для "Comments.ua" повідомив доктор політичних наук, експерт Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Ігор Петренко.


"На військовому фронті Сили оборони України продовжують намацувати слабкі місця в обороні окупаційної російської армії з метою її прориву та виходу на оперативний простір. Звільнивши у результаті якнайбільше наших територій. Ми маємо успіхи – десь локальніші, десь – ширші. Пошук слабкого місця продовжується".


Паралельно з цим, зазначає експерт, точаться бої на політико-дипломатичному фронті. Один із найважливіших напрямів – продовження здобуття Україною різних видів озброєнь, у тому числі нових.


"Ми маємо успіх по американських літаках F-16, які нам готові надати Данія та Нідерланди. Працюємо над отриманням шведських винищувачів Gripen. Наголошуємо на важливості збільшення кількості та асортименту далекобійних ракет, що надаються нам, бронетехніки. І останні візити Зеленського були саме щодо розширення військової допомоги Україні", – пояснює Ігор Петренко.


Ще один дипломатичний контур, за його словами, це просування української формули миру. Експерт нагадує, що 5-6 серпня відбулися консультації в Джидді (Саудівська Аравія), триває підготовка до Глобального саміту миру, де вже на рівні глав держав обговорюватиметься відповідна формула Зеленського та можливості її імплементації.


"Продовжується і робота в ракурсі отримання необхідних Україні гарантій безпеки (йде предметний діалог з американцями, британцями, намагаємося залучити інші країни), а також створення Міжнародного трибуналу для покарання РФ за її військові злочини", – підкреслює Ігор Петренко.


Коментуючи ситуацію на інформаційному фронті, він зазначив, що ми активно розвінчуємо міфи росіян, усі їхні вкидання щодо України, нашого наступу тощо. Відбиваємо всякого роду прощупування на тему обміну територій на вступ до НАТО. Чітко стоїмо на своєму, оперативно реагуємо.


"Думаю, в найближчому майбутньому на нас очікує розширення спектру одержуваних озброєнь, ефективне застосування всього для більш продуктивного наступу та деокупації наших територій. Також прогнозую збільшення кількості країн, які згодні з нашою формулою миру та готові стати гарантами нашої безпеки. До кінця року намагатимемося вийти на конкретику з усіх цих питань", – резюмує Ігор Петренко.


Джерело: "Comments.ua"

3 перегляди0 коментарів

Kommentare


bottom of page