top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Всі розуміють, що рашисти програють - Антон КучухідзеВиключення росії з Радбезу ООН цілком можливе за умови переконливої і активної позиції української дипломатії.


Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" розповів політолог-міжнародник, співзасновник Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе.


"Якщо не змінювати статус рф, якщо діло не довести до кінця, до їх реальної військової поразки і зміни їхнього статусу, то через 10 років ми отримаємо ще одне велике вторгнення або якусь велику війну в Європі. Це потрібно, щоб західні партнери зрозуміли", — зазначив Кучухідзе.


Експерт додав, що післявоєнних гарантій безпеки потребує не лише Україна, але і Європа, і після перемоги України стане можливим вироблення нової безпекової моделі.


"Всі розуміють, що рашисти програють, і ключове питання - яким буде світоустрій, тому що вони зазіхнули не лише проти України, але і для того, щоб дестабілізувати європейську систему безпеки вцілому. І тепер нашим західним партнерам теж будуть потрібні гарантії, щоб розуміти, що більше такого не буде. І після перемоги України рашисти мають надати ці гарантії, або буде потрібно сформувати політичні та військово-політичні механізми для того, щоб така агресія та широкомасштабна війна в Європі більше не повторювалась", - повідомив Антон Кучухідзе.


Джерело: Ми - Україна


10 переглядів0 коментарів

Komentáře


bottom of page