top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Прогрес Німеччини у ставленні до рф фіксує зміни в оцінці країнами ЄС неадекватної політики рашистів


В німецькому істеблішменті відбувся суттєвий прогрес з точки зору сприйняття рашистів як загрози для всієї Європи. Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ політолог-міжнародник, співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе.


«Нарешті вони відійшли від тієї політики, що проводилась 20 років, і була пов’язана з думкою про те, що через економіку рашистів можна приборкати, якщо їх інтегрувати у великі економічні проекти. Зараз у Німеччини політика єдина – тотальна підтримка України, передусім, військово-технічна, а також гарантування безпеки України як один із факторів припинення просування рашитської навали далі на Запад», – зауважив експерт.


Антон Кучухідзе віддав належне політичному та військовому керівництву країни, героїзму наших військових та українського народу, що об’єднався і дає відсіч загарбникам, а також підкреслив, що Україна як держава і як суспільство показали свою ефективність та продовжують змінювати думку світових лідерів про сутність російського режиму.


«Рівень негуманного ставлення рашистів до цієї війни, рівень жертв серед мирного населення перевищує всі найстрашніші очікування. Це найбільша війна в Європі з часів другої світової, і рашистів від нацистів неможливо відрізнити. Воювати з дітьми, жінками, бомбардувати мирні міста та інфраструктуру, полювати за енергооб’єктами виключно для того, щоб люди замерзли, – жоден адекватний європейський лідер, що захищає цінності демократії, гуманізму і свободи людини, не може змиритись з такою політикою і знайти хоч якесь пояснення такій неадекватній політиці», – зазначив політолог.


Джерело: «FREEДОМ»

308 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page