top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Повне відновлення суверенітету України є ключовим індикатором перемоги – Петро Олещук


25 січня у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" експерти Аналітичного центру "Об’єднана Україна" презентували результати експертного опитування "Образ перемоги".


Коментуючи його результати, політолог, експерт АЦ "Об’єднана Україна" Петро Олещук зазначив, що здійснене дослідження не є алгоритмом, інжинірингом перемоги, а швидше – дискурсом перемоги в експертному середовищі України, аналіз якого дозволить розробляти ефективні політичні рішення.


Експерт вважає одним з ключових висновків дослідження той факт, що серед представників експертного середовища є абсолютний консенсус щодо неодмінного повного відновлення суверенітету України як одного з ключових індикаторів перемоги. До того ж, цей експертний висновок віддзеркалює консенус, що існує відносно цього питання у суспільстві. Водночас, опитані експерти визнали низку проблемних моментів щодо втілення в життя очікувань людей.


"Серед проблемних моментів – питання реінтеграції тимчасово окупованих росією територій. Зокрема, експерти відзначають, що на цих територіях буде потрібен особливий режим управління, поступова їх політична реінтеграція і включення в політичний простір України. Цікаві думки висловлювалися про те, що потрібно, наприклад, спочатку забезпечити включення цих територій в політичний організм України на основі відновлення місцевого самоврядування, а вже потім, на основі певних аспектів відновлення конституційного ладу, здійснювати повноцінне включення в український політичний організм. Так само експертами була висловлена думка, що це має регулюватись на рівні окремого законодавства, що має бути розроблене з урахуванням всіх цих нюансів", – повідомив політолог.


З повним текстом дослідження, оприлюдненим на веб-сайті Аналітичного центру "Об’єднана Україна", можна ознайомитись за посиланням.


15 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page