top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

З точки зору якості взаємодії з НАТО та ЄС, Україна вже здобула перемогу – Антон Кучухідзе


Аналізуючи зовнішньополітичні виклики та завдання для України під час презентації результатів експертного опитування "Образ перемоги", політолог-міжнародник, співзасновник АЦ "Об’єднана Україна" Антон Кучухідзе звернув увагу на той факт, що приєднання України до НАТО та ЄС не є обов’язковою умовою перемоги України у війні.


"По кожному з напрямів інтеграції України вже досягла перемоги. Політичне керівництво України та держава набули та посилили свою суб’єктність. Якість політики між Україною та ЄС сьогодні дорівнює рівноцінному партнерству і про це нам говорять у європейських столицях. З точки зору якості в цьому питанні Україна вже здобула і прогрес і перемогу. Те саме можна сказати і про відносини України та НАТО. В перші місяці війни було складно вибудовувати діалог, а сьогодні ми бачимо фіналізацію питання передачі Україні танків", – зазначив експерт.


На його думку, перемогою України є і фактична руйнація початкових цілей агресора, що завдяки героїчному спротиву українського народу постійно переглядає свої плани.


"Війна рашистів – це боротьба за перерозподіл світу. Свого часу вони ставили умови Заходу щодо повернення кордонів НАТО до 1997 року, а це абсолютна неадекватність з точки зору оцінки потужності Альянсу. Україна ж досягла поглиблення стратегічного рівня взаємин з НАТО та ЄС. Це, як і посилення рівня суб’єктності держави на політичному, економічному та військовому рівнях – перемога, якою ми завдячуємо українському народу, ЗСУ, військово-політичному керівництву та дипломатам".


З повним текстом дослідження, оприлюдненим на веб-сайті Аналітичного центру "Об’єднана Україна", можна ознайомитись за посиланням.


142 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page