top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Країни ЄС знімають обмеження на допомогу Україні, це – перелом на шляху до перемоги


Політолог-міжнародник, співзасновник аналітичного центру «Об'єднана Україна» Антон Кучухидзе в коментарі для «Голос Америки» відзначив інтенсивність прийняття політичних рішень, які сприяють посиленню потенціалу України.


«Фактично знімаються всілякі бар'єри у держав – Франція дає наступальне озброєння, Німеччина максимально зняла обмеження всередині країни, приймає вигідні для України військово-технічні рішення і це вже політичний перелом, який принесе перемогу Україні», – повідомив Антон Кучухидзе кореспондентові Російської служби «Голосу Америки».


Він зазначив, що є кілька факторів, які дозволяють Україні досить швидко добиватися позитивних рішень щодо постачання військової техніки.


«Перший – суто український чинник, єдність народу, перемоги на полі бою, ефективність, у тому числі використання західної техніки, активна дипломатія президента України. Той великий дипломатичний марафон, який він веде, – це десятки переговорів на день та інтенсивна робота МЗС», – вважає Антон Кучухідзе.


На міжнародній арені, за його словами, змінилося сприйняття загрози, яка йде від Росії: «Захід зрозумів, що це є загрозою не лише для України, а й для всієї Центральної Європи. І ці два фактори дозволяють ефективно рухати військово-технічну співпрацю на користь України», – наголосив Антон Кучухіддзе.


Джерело: «Голос Америки»

110 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page