top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Ефективні дії ЗСУ роблять неможливим «корейський сценарій» в Україні – Валентин Гладких


«Корейський сценарій» в Україні не можна виключати, але навряд він є реалістичним у осяжному майбутньому, тому що на сьогоднішній день Збройні сили України достатньо ефективно вирішують поставлену Президентом, військовим командуванням та народом України задачу по відновленню державного суверенітету та територіальної цілісності держави. Про це повідомив експерт Аналітичного центру «Об’єднана Україна» Валентин Гладких в інтерв’ю для «Апостроф TV».


«Треба розуміти, що «корейський сценарій» виник внаслідок своєрідного паритету сил, коли жодна із сторін вже не могла змінити ситуацію силовим шляхом. Якщо таке станеться на полях боїв в Україні, таке теж є можливим, але насправді на сьогоднішній день реальність дещо інша. Паритету сил поки що не спостерігається, і навпаки – ми бачимо, як посилюється підтримка України, особливо після візиту Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки, після того, як Україну відвідали сенатори, які високо оцінили облік та звітність щодо зброї, отриманої від партнерів», – зазначив експерт.


За його словами, у росії є достатньо ресурсів, щоб продовжувати вести цю війну, але вони не є нескінченними. «Я не бачу, щоб в росії відбувалось якесь там серйозне посилення, вибух індустріалізації, щоб вони почали виробляти якесь нове озброєння. Поки що все обмежується винятково іранськими дронами і мобілізацією», – додав Валентин Гладких.


Джерело: «Апостроф TV»

434 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page