top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Дипломатичний сценарій досягнення миру можливий, але для нього мають бути створені умови


У своєму коментарі для Російської служби «Голосу Америки» політолог Антон Кучухідзе зазначає, що у розмові Байдена та Зеленського було порушено можливість втілення в життя дипломатичного сценарію досягнення миру, якщо для цього будуть створені умови.


«Президент (України) нагадав про мирний план, який він презентував на саміті «Великої двадцятки», а до цього дзвінка президент Байден говорив про можливість переговорів із путіним, якщо для цього будуть створені певні умови, яких зараз немає. І два лідери, наголошується в релізах Білого дому та Офісу президента України, були б раді вирішити щось щодо переговорів, але поки що таких передумов з боку рашистів немає», – пояснив Кучухідзе кореспондентові Російської служби «Голосу Америки».


За словами експерта, риторика двох лідерів – важливий сигнал країнам, що сумніваються, і Китаю.


«Це меседж про те, що ані США, ані Україна не блокують процес переговорів, тоді як росія нічого не робить, щоб настав реальний процес врегулювання ситуації. Цей сигнал корисний для країн Азії та Африки про те, хто і що робить на полі бою, для країн, які іноді кажуть, що Україна нічого не робить для мирного врегулювання», – наголошує політолог.


Джерело: Голос Америки

36 переглядів0 коментарів

Hozzászólások


bottom of page