top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Колективний захід посилено стає на військові рейки – Антон Кучухідзе


Країни заходу запускають виробництва, перезапускають військово-технічні програми для стримування росії та допомоги Україні у відновлені свого суверенітету. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» повідомив співзасновник Аналітичного центру «Об’єднана Україна», експерт-міжнародник Антон Кучухідзе.


За його словами, екстрений режим допомоги з боку заходу для стримування наступу рф поступово змінюється підходом, спрямованим на довгострокове посилення України і це не є виключенням в питанні поставки сучасних літаків.


«Якщо ми говоримо про літаки, які передавалися Україні, то раніше, зі зрозумілих причин, було більше інформації, ніж сьогодні. І логіка перших поставок була в тому, що держави – члени НАТО, які мали радянські літаки, могли їх передавати Україні, а потім партнери по НАТО давали їм вже нові літаки. Нюанс був у тому, щоб передати таку техніку, яку сили оборони та безпеки України могли швидко використовувати. Зараз шириться інформація про різноманітні військові програми, і це зрозуміло, оскільки їх стало більше, і Україна активно до них долучається», – зазначив експерт.


Він також підкреслив, що системне забезпечення потреб України не афішується, щоб не ставити під загрозу український контрнаступ, що активно готується.


«Російська навала – це не просто війна проти України, але і виклик всьому колективному Заходу, до якого вже фактично відноситься і Україна. Рашисти чітко показали, що вони хочуть змінити систему безпеки на континенті, диктувати свої умови. Відповідно, країни Заходу активізували військово-промисловий комплекс по всіх напрямках, тому що рівень загроз постійно зростає. Дуже добре, що колективний Захід, який багато років проводив політику примирення, став на військові рейки. Ми бачимо перезапуск багатьох виробництв в США і Європі і початок нових амбіційних військово-технічних програм. Сьогоднішній Рамштайн – найбільш оптимальний формат по своїй ефективності. Інформації про надання військово-технічної допомоги обмаль. Але аналіз загальних тенденцій свідчить про готовність партнерів надати Україні все необхідного для того, щоб Україна нанесла поразку рашистам на полі бою, звільнила власні території і почала переформатування геополітичного простору», – зауважив політолог.Джерело: «Інтер»

21 перегляд0 коментарів
bottom of page