top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Спроба застосування ядерної зброї з боку рф запустить фізичну ліквідацію путіна – Ігор Петренко


Вже сам сценарій застосування ядерної зброї з боку рф є неприйнятним для Заходу і результатом підготовки до подібних дій стане фізична ліквідація керівництва рф на чолі з путіним. Таку думку в інтерв'ю телеканалу FREEДОМ висловив політолог, експерт Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Ігор Петренко.


За його словами, союзники України все більше тиснуть на Путіна, відправляючи ЗСУ все більш сучасну та ефективну зброю. І використати свій останній аргумент, ядерну зброю, Кремлю навряд чи вдасться. Експерт вважає, що у разі реальної підготовки до ядерного удару чи "брудної бомби" путіна можуть фізично ліквідувати. І лідер Кремля це розуміє, запевняє Петренко.


«Для Заходу питання застосування ядерної зброї з боку рф – неприйнятна ситуація. Якщо буде інформація про те, що путін реально готується до використання ядерної зброї, я думаю він буде фізично ліквідований, і це буде справою честі багатьох іноземних розвідувальних служб. Для нього не буде варіанту збереження життя, можливості обміну Гааги на якісь поступки, якоїсь пенсії тощо», – зазначив експерт.


Докладніше дивіться в інтерв'ю за посиланням нижче.


Джерело: «FREEДOM»

37 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page