top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Антон Кучухідзе: Україна демонструє ефективність у використанні західної допомоги та озброєння


Політолог-міжнародник, співзасновник аналітичного центру «Об'єднана Україна» Антон Кучухідзе зазначає, що заяви міжнародних партнерів направлені не лише на підтримку країни військовою технікою та обладнанням.


Про це він повідомив в коментарі "Голосу америки".


«Громадянську безпеку можна забезпечити військово-технічним способом, а гуманітарна складова у цей період – це генератори. З обох напрямків американський істеблішмент демонструє повну підтримку. Раніше президент Байден звертався до конгресменів та також виділив Україну у пріоритети для фінансування наступного року. Очевидно, що допомога лише наростатиме, і довіра по лінії президентів, міністрів закордонних справ та міністрів оборони лише поглиблюватиметься, оскільки Україна демонструє ефективність у використанні західної допомоги та озброєння», – каже Антон Кучухіддзе.


За його словами, відносини України та США будуються на підтримці за трьома напрямками.


«Підтримка України триває за трьома напрямками: військово-технічний, антиросійські санкції та у сфері економіки – створення фондів з відновлення України. І цей трикутник фактично не змінюється, а тільки поглиблюється», – констатує політолог.


З повним текстом матеріалу можна ознайомитись за посиланням

28 переглядів0 коментарів

Komentarai


bottom of page