top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Американська інституційність – запобіжник різким змінам в політиці США щодо України – Дмитро Левусь


Визначена та стала політика США по відношенню до України не зазнає суттєвих змін через прихід до влади республіканців. Про це в коментарі для "Телеграф" повідомив експерт Аналітичного центру "Об'єднана Україна" Дмитро Левусь.


"Безумовно, період турбулентності на початку каденції нового президента цілком можливий. Проте не варто сприймати риторику, спрямовану на виборця у період електорального циклу, занадто буквально. Обіцянки, дані під час передвиборчих перегонів, частіше за все, не збігаються з майбутніми політичними можливостями", — пояснює політичний аналітик.


За словами Дмитра Левуся, гучні заяви політика про здобуття ним миру за лічені дні – лише передвиборчий піар та привід покритикувати чинну владу.


"Певні стосунки між Трампом і путіним дійсно є, але це не робить його агентом кремля у Білому домі. Ті, хто вірять у цю конспірологію, надто високої думки про росію та рівень її впливовості. Подібні тези просувають самі російські спецслужби, але вони дуже далекі від реальності", — зазначає експерт.


Джерело: "Телеграф"

10 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page