top of page
  • Фото автораUnited Ukraine

Китай буде поволі витягувати все з рф, і витягне все, якщо йому, звісно, не завадять – Петро Олещук


Ордер на арешт російського диктатора, звісно, не призведе його на лаву підсудних, але точно примусить задуматися оточення «великого геополітика» щодо власного майбутнього. За таких умов очікуваний візит китайського лідера — це ледь не останній шанс показати усім, що «ще не все програно». Про це в коментарі для "nv.ua" поділився експерт Аналітичного центру "Об'єднана Україна", політолог Петро Олещук.


"Тому в Москві вивісили дуже улесливі борди, на яких урочисто вітають «старшого китайського брата». У цьому вся суть російського-китайських відносин на даний момент. Абсолютно зрозуміло, хто «старший», а хто «молодший», хто — метрополія, а хто — протекторат. Звісно, Китай така система відносин цілком влаштовує, а тому можна навіть «винагородити» вірного васала візитом сюзерена. І ще щось пообіцяти. Не дуже багато — балувати не варто, але досить, аби зберегти у васала бойовий дух та бажання продовжувати боротьбу", – зауважив експерт.


На його думку, така система відносин Китай цілком влаштовує, а тому терплячий Китай буде поволі витягувати все з Росії, і витягне все, якщо йому, звісно, не завадять.


"Наприклад, якісь заворушення, пов’язані зі зміною режиму, тому їх краще не допускати. «Бункерний вождь» має правити ще довго. Він, або хтось із його двійників — це неважливо. Важливо, аби потік ресурсів до Китаю залишався стабільним, а проникнення Китаю на терени самої росії відбувалося за планом та належними темпами. Тому чекаємо на масу беззмістовних заяв про «глибоку дружбу» російського та китайського народу, про «спільне протистояння західному імперіалізму», про «багатополярний світ» і тому подібне. Звісно, якщо все піде за планом, адже щось цей васал останнім часом демонструє слабкість. Настільки виразну, що йому навіть насмілилися видати ордер на арешт. Не те, щоб у Китаї хтось переймався фактом воєнних злочинів, але якщо ти «попався», то ти слабкий, неефективний та дурний. Це погано, а тому треба ще подумати, чи варто підтримувати саме тебе", – підсумував Петро Олещук.


Джерело: "nv.ua"4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page